Taśma LED 5050 RGB+WW 60 diod/m SQ+

Taśma STANDARD PLUS

check W magazynie
Pospiesz się! Zostało tylko 5 Pozostało na stanie
51,40 zł
Brutto
Ilość

W magazynie

Taśma LED SMD 5050 RGB+WW, 60diod/m,30 diod RGB i 30 diod białych ciepłych 2800-3300K ułożonych naprzemiennie na jednym metrze o szerokości 10 mm, 12V DC, IP20. Koniec taśmy zakończony jest przewodem z wtyczką 5-pinową.

Parametry taśmy LED :

 • rodzaj diody : 5050
 • ilość diod : 60/metr (30 białych i 30 RGB ułożonych naprzemiennie)
 • jasność : 11-13 lm/diodę dla diod białych, dioda RGB o porównywalnej jasności ( dla RGB nie podaje się jasności w lumenach)
 • napięcie zasilania : 12V DC
 • maks. moc znamionowa : 14,4W/m
 • szerokość : 10 mm
 • możliwość cięcia : co 10 cm w oznaczonych miejscach
 • wodoodporność : IP20
 • montaż :  taśma dwustronna ( do czystych gładkich powierzchni np. aluminiowych profili do taśm LED)

Jest to taśma LED z grupy nr SQ+. Przeczytaj poniżej, jak pozycjonujemy nasze taśmy LED.

 1. Taśmy LED EKO - najtańsze taśmy na najcieńszych podkładach PCB, o najsłabszych parametrach i najniższej jasności zastosowanych diod z danego typu diody, niski dobowy czas użytkowania, dla niezbyt wymagających użytkowników.
 2. Taśmy LED STANDARD SQ - taśmy na grubszych podkładach PCB w stosunku do taśm EKO, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
 3. Taśmy LED STANDARD PLUS SQ+- taśmy na grubszych podkładach w stosunku do taśm standard, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
 4. Taśmy LED PREMIUM PQ- taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, parametry jasności i jakości diody przeznaczone do użytku domowego, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych.
 5. Taśmy LED PREMIUM PLUS PQ+- taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, podwyższone parametry jasności i jakości diody, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o przeciętnym dobowym czasie użytkowania.
 6. Taśmy LED PROFI GQ- taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, najwyższe parametry jasności i jakości diody, długi dobowy czas użytkowania, dla wymagających użytkowników domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o długim dobowym czasie użytkowania.
 7. Taśmy LED PROFI PLUS GQ+- najdroższe taśmy na podkładach PCB o grubości większej niż 2PCB, najwyższe parametry jasności i jakości diody, do zastosowań profesjonalnych o całodobowym czasie użytkowania.
Pospiesz się! Zostało tylko 5 Pozostało na stanie

16 innych produktów w tej samej kategorii: