MIBOXER FUT035s Sterownik strefowy CCT Milight slim

MiLight

Nowy sterownik strefowy CCT MIBOXER FUT035s 12A slim do taśm led  dwubarwnych

check W magazynie
Pospiesz się! Zostało tylko 5 Pozostało na stanie
39,90 zł
Brutto
Ilość

W magazynie

Sterownik strefowy Miboxer MiLight FUT035s przeznaczony do sterowania taśmami LED dwubarwnymi (CCT). Napięcie zasilania dla sterownika - DC 12-24V, prąd maksymalny - dwa kanały, 6A na kanał (maks. dla całego sterownika 12A). Podstawowe różnice w stosunku do  starego sterownika FUT035 to, funkcja autotransmisji sygnału. znacznie mniejszy wymiar, możliwość sterowania głosem po zastosowaniu routera WL-Box1, możliwość zmiany częstotliwości PWM.

Sterownik strefowy MiLight wraz z pilotem strefowym MiLight umożliwiają stworzenie wielostrefowego oświetlenia LED (maksymalnie do 8 stref). Strefami możesz  sterować jednocześnie lub niezależnie. Możesz ściemniać i rozjaśniać, włączyć lub wyłączyć dowolną strefę, włączyć tryb nocny (pobór prądu 0,4W).

Jeśli chcieliby Państwo użyć w swoim zestawie strefowym również taśm LED jednobarwnych, proszę zastosować  sterownik strefowy mono FUT036s,również do kupienia na naszych aukcjach.

Jeśli do sterownika chcesz podłączyć więcej taśmy, niż pozwalają na to parametry - zastosuj dodatkowy sterownik i przypisz go do tej samej strefy. Możesz do danej strefy oświetlenia przypisać w prosty sposób nieograniczoną ilość sterowników.

Ze sterownikiem współpracuje router WiFi WL-Box1,2 do sterowania oświetleniem LED za pomocą smartfona lub tabletu (możesz sterować zarówno pilotem jak i smartfonem z iOS lub Androidem).

  1. Napięcie zasilania 12V DC lub 24V DC.
  2. Interfejs do podłączenia taśm LED.
  3. Wysokiej jakości tworzywo PC.

Parametry sterownika :

  • napięcie zasilania : 12-24 V DC
  • sterowanie radiowe : 2,4 GHz
  • prąd maksymalny : 6A na kanał, dwa kanały, maksymalnie dla sterownika : 12A
  • zasięg działania : do 30m
  • wymiary : 36 x 74,5x 17 mm

Sterownikiem możesz sterować m.in. za pomocą dedykowanych pilotów jak na zdjęciu :

Sterowniki pracują również z pilotami strefowymi RGBW FUT096, T3/T4, RGB+CCT FUT092, B4/T4, 8-strefowymi FUT089, B8. Pozwala to na sterowanie jednym pilotem różnymi źródłami światła, nie tylko jednobarwnymi czy dwubarwnymi, ale również kolorowymi (wymaga to oczywiście użycia dodatkowo odpowiedniego sterownika).

Wszystkie piloty są do kupienia na innych naszych aukcjach.

Jeden sterownik możesz przypisać do 4 pilotów, do jednej strefy możesz przypisać nieograniczoną ilość sterowników.

Przed pierwszym użyciem należy w prosty sposób sparować sterownik z konkretna strefą danego pilota wg instrukcji.

Sterowniki posiadają również funkcję autotransmisji sygnału, co oznacza że sygnał z pilota może być transmitowany poprzez sąsiadujące sterowniki na nieograniczoną odległość. Musi być jedynie spełniony warunek, że jeden ze sterowników znajduje się w zasięgu działania pilota (do 30m w otwartym terenie) oraz kolejne sterowniki znajdują się w zasięgu sygnału chociaż jednego sterownika (do 30m).

Pozwala to na stworzenie nieograniczenie długiego systemu oświetlenia i sterowanie za pomocą jednego pilota.

Przy zastosowaniu dodatkowo routera oświetlenia Miboxer Milight WL-Box1 możliwe jest sterowanie za pomocą telefonu. Router Miboxer Milight wspomaga również sterowanie głosem za pomocą systemów Amazon Alexa i Google Asistant.

Sterownik pozwala również na wybór częstotliwości PWM. Wyboru dokonujemy za pomocą przypisanego do sterownika pilota wg instrukcji.

Pospiesz się! Zostało tylko 5 Pozostało na stanie

You might also like

16 innych produktów w tej samej kategorii: