MILIGHT MIBOXER FUT038s Sterownik strefowy RGBW slim

MiLight

Sterownik strefowy FUT038s Miboxer Milight RGBW WiFi

check W magazynie
Pospiesz się! Zostało tylko 50 Pozostało na stanie
39,90 zł
Brutto
Ilość

W magazynie

Najnowszy sterownik strefowy Miboxer MiLight FUT038s przeznaczony do sterowania taśmami LED RGBW. Napięcie zasilania dla sterownika - DC 12-24V, prąd maksymalny - 12A. Podstawowe różnice w stosunku do  starego sterownika FUT038 to, funkcja autotransmisji sygnału. znacznie mniejszy wymiar, możliwość sterowania głosem po zastosowaniu routera WL-Box1, możliwość zmiany częstotliwości PWM.

Sterownik strefowy MiLight wraz z pilotem strefowym MiLight umożliwiają stworzenie wielostrefowego oświetlenia LED (maksymalnie do 8 stref). Strefami możesz  sterować jednocześnie lub niezależnie. Możesz ściemniać i rozjaśniać, włączyć lub wyłączyć dowolną strefę.

Jeśli chcieliby Państwo użyć w swoim zestawie strefowym również innych taśm LED , proszę zastosować  odpowiedni sterownik strefowy z oznaczeniem S,również do kupienia na naszych aukcjach.

Jeśli do sterownika chcesz podłączyć więcej taśmy, niż pozwalają na to parametry - zastosuj dodatkowy sterownik i przypisz go do tej samej strefy. Możesz do danej strefy oświetlenia przypisać w prosty sposób nieograniczoną ilość sterowników.

Ze sterownikiem współpracuje router WiFi WL-Box1 do sterowania oświetleniem LED za pomocą smartfona lub tabletu (możesz sterować zarówno pilotem jak i smartfonem z iOS lub Androidem).

Parametry sterownika :

  • napięcie zasilania : 12-24 V DC
  • sterowanie radiowe : 2,4 GHz
  • prąd maksymalny : 12A
  • zasięg działania : do 30m
  • wymiary : 36 x 74,5x 17 mm

Sterownikiem możesz sterować m.in. za pomocą dedykowanych pilotów jak na zdjęciu :

Jeden sterownik możesz przypisać do 4 pilotów, do jednej strefy możesz przypisać nieograniczoną ilość sterowników.

Przed pierwszym użyciem należy w prosty sposób sparować sterownik z konkretna strefą danego pilota wg instrukcji.

Sterowniki posiadają również funkcję autotransmisji sygnału, co oznacza że sygnał z pilota może być transmitowany poprzez sąsiadujące sterowniki na nieograniczoną odległość. Musi być jedynie spełniony warunek, że jeden ze sterowników znajduje się w zasięgu działania pilota (do 30m w otwartym terenie) oraz kolejne sterowniki znajdują się w zasięgu sygnału chociaż jednego sterownika (do 30m).

Pozwala to na stworzenie nieograniczenie długiego systemu oświetlenia i sterowanie za pomocą jednego pilota.

Przy zastosowaniu dodatkowo routera oświetlenia Miboxer Milight WL-Box1 możliwe jest sterowanie za pomocą telefonu. Router Miboxer Milight wspomaga również sterowanie głosem za pomocą systemów Amazon Alexa i Google Asistant.

Sterownik pozwala również na wybór częstotliwości PWM. Wyboru dokonujemy za pomocą przypisanego do sterownika pilota wg instrukcji.

Pospiesz się! Zostało tylko 50 Pozostało na stanie

You might also like

16 innych produktów w tej samej kategorii: