MIBOXER FUT035 Sterownik strefowy mono Milight

MiLight

Nowy sterownik strefowy mono MIBOXER FUT035 12A

check W magazynie
Pospiesz się! Zostało tylko 69 Pozostało na stanie
43,50 zł
Brutto
Ilość

W magazynie

Najnowszy sterownik strefowy Miboxer  FUT035 przeznaczony do sterowania taśmami LED CCT, dwubarwnymi, zastępujący wycofany już z produkcji stary sterownik Milight FUT036. Napięcie zasilania dla sterownika - DC 12-24V, prąd maksymalny - dwa kanały, 6A na kanał (maks. dla całego sterownika 12A). Podstawowe różnice w stosunku do starego sterownika to zwiększona obciążalność do 12A, funkcja autotransmisji sygnału. mniejszy wymiar w przekroju, możliwość sterowania głosem po zastosowaniu routera WL-Box1.

Sterownik strefowy Miboxer Milight wraz z pilotem strefowym Milight  umożliwiają stworzenie wielostrefowego oświetlenia LED (maksymalnie do 8 stref). Strefami możesz  sterować jednocześnie lub niezależnie. Możesz ściemniać i rozjaśniać, włączyć lub wyłączyć dowolną strefę, włączyć tryb nocny (pobór prądu 0,4W).

Jeśli chciałbyś użyć w swoim zestawie strefowym również taśm LED jednobarwnych zastosuj   sterownik strefowy mono FUT036.

Jeśli do sterownika chcesz podłączyć więcej taśmy, niż pozwalają na to parametry - zastosuj dodatkowy sterownik i przypisz go do tej samej strefy. Możesz do danej strefy oświetlenia przypisać w prosty sposób nieograniczoną ilość sterowników.

Ze sterownikiem współpracuje mostek WiFi WL-Box1 do sterowania oświetleniem LED za pomocą smartfona lub tabletu (możesz sterować zarówno pilotem jak i smartfonem z iOS lub Androidem).

Sterownik strefowy MiLight wraz z pilotem strefowym MiLight umożliwiają stworzenie wielostrefowego oświetlenia LED (maksymalnie do 4 stref). Strefami możesz  sterować jednocześnie lub niezależnie. Możesz ściemniać i rozjaśniać, włączyć lub wyłączyć dowolną strefę, włączyć tryb nocny (pobór prądu 0,4W).

Ze sterownikiem współpracuje router WiFi WL-Box1 do sterowania oświetleniem LED za pomocą smartfona lub tabletu (możesz sterować zarówno pilotem jak i smartfonem z iOS lub Androidem).

Parametry sterownika :

    napięcie zasilania : 12-24 V DC
    sterowanie radiowe : 2,4 GHz
    prąd maksymalny : 6A na kanał, dwa kanały, maksymalnie dla sterownika : 12A
    siła transmisji sygnału: 6dBm
    zasięg działania : do 30m
    wymiary : 37,5 x 119x 22 mm
Sterownikiem możesz sterować m.in. za pomocą :

    Pilot 4-strefowy MiLight FUT 005.
    Pilot 4-strefowy MiLight FUT 007.
    Router oświetlenia MiLight WL-Box1.
    Pilot panelowy MiLight T1 / B1.
    Pilot panelowy MiLight T2 / B2.
    Pilot panelowy jednostrefowy FUT087.

Sterowniki pracują również z pilotami strefowymi  RGB+CCT FUT092, B4/T4, 8-strefowymi FUT089, B8. Pozwala to na sterowanie jednym pilotem różnymi źródłami światła, nie tylko jednobarwnymi czy dwubarwnymi, ale również kolorowymi (wymaga to oczywiście użycia dodatkowo odpowiedniego sterownika).
Fut036 autotransmisja sygnału

Jeden sterownik możesz przypisać do 4 pilotów, do jednej strefy możesz przypisać nieograniczoną ilość sterowników.

Przed pierwszym użyciem należy w prosty sposób sparować sterownik z konkretna strefą danego pilota wg instrukcji.

Sterowniki posiadają również funkcję autotransmisji sygnału, co oznacza że sygnał z pilota może być transmitowany poprzez sąsiadujące sterowniki na nieograniczoną odległość. Musi być jedynie spełniony warunek, że jeden ze sterowników znajduje się w zasięgu działania pilota (do 30m w otwartym terenie) oraz kolejne sterowniki znajdują się w zasięgu sygnału chociaż jednego sterownika (do 30m).

Pozwala to na stworzenie nieograniczenie długiego systemu oświetlenia i sterowanie za pomocą jednego pilota.

Przy zastosowaniu dodatkowo routera oświetlenia Miboxer Milight WL-Box1 możliwe jest sterowanie za pomocą telefonu. Router Miboxer Milight wspomaga również sterowanie głosem za pomocą systemów Amazon Alexa i Google Asistant.

Pospiesz się! Zostało tylko 69 Pozostało na stanie

You might also like

16 innych produktów w tej samej kategorii: