MILIGHT YL5 Sterownik strefowy 5in1 Amazon Alexa

106,00 zł
Brutto

MILIGHT YL5 Sterownik strefowy 5in1 Amazon Alexa

Ilość

Sterownik strefowy smart LED RGB+CCT 5in1 2,4 GHz WiFi MiLight YL5, do sterowania dowolnymi taśmami LED DC12-24V lub ich konfiguracjami, współpracujący z systemem sterowania głosem Amazon Alexa. Sterownikami możesz sterować za pomocą tradycyjnych pilotów MiLight, również cztero i ośmio strefowych (wybór zależy od rodzajów taśm LED podłączonych do sterowników) . Do sterowania smartfonem nie jest wymagany router MiLight iBox - sterowanie odbywa się bezpośrednio z telefonu poprzez serwery MiLight.

Do sterownika możesz podłączyć taśmę RGB, RGBW, CCT, dowolną jednokolorową, jednocześnie taśmę RGB i CCT, taśmę RGB i biała zimną i białą ciepłą, lub taśmy LED w innych konfiguracjach.

System pozwala na stworzenie maksymalnie aż  do 8 stref oświetlenia (w zależAutosynchronizacja YL5ności od pilota). W każdej strefie możesz przypisać dowolną ilość sterowników. Sterowniki posiadają funkcje autotransmisji (1) i autosynchronizacji sygnału (2) , co umożliwia jednoczesne działanie sterowników oraz pozwala na zbudowanie systemu oświetlenia z elementów oddalonych od pilota (telefonu)  w dowolnie dużej odległości ( warunek - sterowniki muszą być oddalone od siebie w odległości nie większej niż 30 metrów w otwartym terenie i jeden z nich znajdować się w zasięgu pilota).

Parametry sterownika YL5 :

  •     Napięcie zasilania : DC12V/24V
  •     Natężenie maksymalne . 6A/kanał, maks. dla całego sterownika 15A
  •     Wymiary : 142x38x23mm

Piloty do YL5Jeśli chcesz sterować tradycyjnym pilotem - można wybrać jeden z pilotów przedstawionych na zdjęciu. Wszystko zależy od konfiguracji taśm ledowych i stref oświetlenia. Polecane rozwiązania, które sprawdzą się w każdym przypadku to : FUT089, FUT092, B8, B4, T4.

Można zrezygnować z pilotów i sterować bezpośrednio smartfonem bez dodatkowych urządzeń. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Przy pomocy sterowników strefowych stworzysz w łatwy sposób sterowanie wielostrefowe oświetleniem LED. Potrzebujesz minimum tyle sterowników, ile stref oświetlenia chcesz stworzyć. Jeśli w danej strefie chcesz podłączyć więcej taśmy LED niż wynika to z parametrów sterownika - przypisz do danej strefy kolejny sterownik. Do danej strefy możesz przypisać nieograniczoną ilość sterowników.

Każdy sterownik i pilot wymagają przed pierwszym użyciem przypisania do danej strefy. Parowanie pilota i sterowników wykonasz w prosty sposób wg instrukcji.

Jeśli chcemy sterować przy pomocy smartfona, po wgraniu aplikacji Mi-Light Cloud musimy :Sterowanie telefonem YL5

  1. Zarejestrować się.
  2. Dodać urządzenia do sterowania.
  3. Zmodyfikować nazwę albo usunąć urządzenie.
  4. Możesz stworzyć grupy oświetlenia i nimi zarządzać.
  5. Po wybraniu urządzenia lub grupy możesz nimi sterować.
  6. Po naciśnięciu ikonki w lewym górnym rogu (obraz 4) i wybraniu Amazon Echo - proszę postępować zgodnie z instrukcją aby sterować głosem.
  7. Możemy udostępnić możliwość sterowania znajomym.

W przypadku sterowania smartfonem możemy również skorzystać z funkcji timera umożliwiającej zaprogramowanie godziny włączenia i wyłączenia sterowników.

Pojedynczym sterownikiem można również sterować bezpośrednio za pomocą systemu Amazon Alexa - można głosowo włączyć/wyłączyć, ściemnić i rozjaśnić, wybrać kolor oświetlenia.

Pliki do pobrania

YL5 sterownik strefowy

Pliki do pobrania (855.21k)

Brak opinii w tym momencie

Zobacz także

Produkty powiązane

(16 innych produktów w tej samej kategorii)