Miboxer Milight FUT043a Pilot + sterownik RGB

MiLight

Pilot + sterownik RGBT MILIGHT FUT043a

check W magazynie
Pospiesz się! Zostało tylko 30 Pozostało na stanie
97,50 zł
Brutto
Ilość

W magazynie

FUT043a - to  sterownik radiowy MiLight FUT043 2,4 GHz z pilotem jednostrefowym FUT088 przeznaczony jest to sterowania taśmami LED RGB o napięciu zasilania 12-24V DC . Maksymalne obciążenie sterownika to 6A na kanał oraz 15A na sterownik. Sterownikiem można sterować również za pomocą smartfona (potrzebny jest dodatkowo router iBox dostępny na innych naszych aukcjach) lub za pomocą pilota panelowego MiLight B0 . W zestawie znajduje się jeden pilot i jeden sterownik oraz uchwyt pilota..

Jeśli parametry taśmy przewyższają parametry sterownika nie ma żadnego problemu -dokup dodatkowy sterownik i przypisz go do pilota. Do pilota można przypisać dowolną ilość sterowników FUT043.

Sterowniki FUT043 wyposażone zostały w funkcję autotransmisji i autosynchronizacji sygnału. Autotransmisja sygnału oznacza, że możemy sterować jednym pilotem nieskończoną ilością sterowników, dwa najbliższe siebie muszą się  jedynie znajdować w zasięgu swojego działania (do 30m) oraz jeden ze sterowników musi się znajdować w zasięgu działania pilota ( do 30m). Pozwala to na sterowanie jednym pilotem ciągu taśm LED o nieograniczonej długości.

Funkcja autosynchronizacji sygnału oznacza, że w tym samym czasie wszystkie sterowniki wykonują synchronicznie to samo polecenie. Nie wystąpią więc żadne opóźnienia w działaniu programów dynamicznych.

Oprócz programów statycznych ( wybieranie barw czerwonej, zielonej, niebieskiej, białej) sterownik oferuje wybór jednego z kilku programów dynamicznych, z możliwością przyspieszania bądź zwalniania większości z nich.

Przewody od taśmy LED podłączamy do czteropolowego terminala za pomocą wkrętów.

Zasilacz modułowy możemy podłączyć za pomocą przewodu dwużyłowego , zasilacze wtyczkowe podłączymy  za pomocą wtyczki 5,5x2,1 mm.

W estetycznym  opakowaniu otrzymacie Państwo pilota, sterownik, uchwyt tworzywowy z elementami mocującymi oraz instrukcję.

Podstawowe parametry :

  • napięcie zasilania sterownika : 12-24V DC
  • maks. obciążenie : 6A na kanał, 15A dla wszystkich kanałów
  • zasięg działania : do 30m
  • zasilanie pilota : 2 baterie AAA ( zestaw nie zawiera)

Pospiesz się! Zostało tylko 30 Pozostało na stanie

You might also like

16 innych produktów w tej samej kategorii: