MILIGHT FUT045 Sterownik strefowy RGB+CCT

49,80 zł
Brutto

Sterownik strefowy RGB+CCT MILIGHT FUT045

Ilość

Najnowszy sterownik radiowy MiLight FUT045 2,4 GHz przeznaczony jest to sterowania taśmami LED RGBW lub jednobarwnymi lub dwubarwnymi o napięciu zasilania 12-24V DC. Maksymalne obciążenie sterownika to 6A na kanał oraz 15A na sterownik. Sterownikiem można sterować za pomocą pilota z zestawu FUT043a,044a lub 045a , pilotem 4-strefowym FUT092/B4/T4 lub ośmiostrefowym FUT089/B8, również za pomocą smartfona (potrzebny jest dodatkowo router iBox dostępny na innych naszych aukcjach - do sterowania użyj wtedy opcji FUT089 lub FUT092) lub za pomocą pilota panelowego MiLight B0).

Jeśli chcesz sterować dłuższą taśmą, której parametry przewyższają parametry sterownika - nie ma żadnego problemu-zastosuj dodatkowy sterownik i przypisz go do tego samego pilota.Do pilota można przypisać dowolną ilość sterowników FUT045.

Sterowniki FUT045 wyposażone zostały w funkcję autotransmisji i autosynchronizacji sygnału. Autotransmisja sygnału oznacza, że możemy sterować jednym pilotem nieskończoną ilością sterowników, dwa najbliższe siebie muszą się  jedynie znajdować w zasięgu swojego działania (do 30m) oraz jeden ze sterowników musi się znajdować w zasięgu działania pilota ( do 30m). Pozwala to na sterowanie jednym pilotem ciągu taśm LED o nieograniczonej długości.

Funkcja autosynchronizacji sygnału oznacza, że w tym samym czasie wszystkie sterowniki wykonują synchronicznie to samo polecenie. Nie wystąpią więc żadne opóźnienia w działaniu programów dynamicznych.

Oprócz programów statycznych ( wybieranie barw czerwonej, zielonej, niebieskiej, białej) sterownik oferuje wybór jednego z 9 programów dynamicznych, z możliwością przyspieszania bądź zwalniania większości z nich (dokładny opis znajduje się w instrukcji).

Przewody od taśmy LED podłączamy do czteropolowego terminala za pomocą wkrętów.

Zasilacz modułowy możemy podłączyć za pomocą przewodu dwużyłowego , zasilacze wtyczkowe podłączymy  za pomocą wtyczki 5,5x2,1 mm.

Podstawowe parametry :

  • napięcie zasilające : 12-24V DC
  • Maksymalne obciążenie : 6A na kanał, 15A dla sterownika
  • zasięg działania : do 30 metrów
  • temperatura pracy : -20℃ +60℃
  • wymiar 97x37x28 mm

Brak opinii w tym momencie

Zobacz także

Produkty powiązane

(16 innych produktów w tej samej kategorii)