
- -7,00 zł
Najnowszy sterownik radiowy MiLight FUT043 2,4 GHz przeznaczony jest to sterowania taśmami LED RGB o napięciu zasilania 12-24V DC (sam sterownik , bez pilota) . Maksymalne obciążenie sterownika to 6A na kanał oraz 15A na sterownik. Sterownikiem można sterować za pomocą pilota z zestawu FUT043a (pilot na zdjęciu obok) , również za pomocą smartfona (potrzebny jest dodatkowo router iBox dostępny na innych naszych aukcjach - do sterowania użyj wtedy opcji FUT089 lub FUT092) lub za pomocą pilota panelowego MiLight B0 (dostępny również na innych naszych aukcjach).
Jeśli chcesz sterować dłuższą taśmą, której parametry przewyższają parametry sterownika - nie ma żadnego problemu-zastosuj dodatkowy sterownik i przypisz go do tego samego pilota.Do pilota można przypisać dowolną ilość sterowników FUT043.
Sterowniki FUT043 wyposażone zostały w funkcję autotransmisji i autosynchronizacji sygnału. Autotransmisja sygnału oznacza, że możemy sterować jednym pilotem nieskończoną ilością sterowników, dwa najbliższe siebie muszą się jedynie znajdować w zasięgu swojego działania (do 30m) oraz jeden ze sterowników musi się znajdować w zasięgu działania pilota ( do 30m). Pozwala to na sterowanie jednym pilotem ciągu taśm LED o nieograniczonej długości.
Funkcja autosynchronizacji sygnału oznacza, że w tym samym czasie wszystkie sterowniki wykonują synchronicznie to samo polecenie. Nie wystąpią więc żadne opóźnienia w działaniu programów dynamicznych.
Oprócz programów statycznych ( wybieranie barw czerwonej, zielonej, niebieskiej, białej) sterownik oferuje wybór jednego z 9 programów dynamicznych, z możliwością przyspieszania bądź zwalniania większości z nich (dokładny opis znajduje się w instrukcji).
Przewody od taśmy LED podłączamy do czteropolowego terminala za pomocą wkrętów.
Zasilacz modułowy możemy podłączyć za pomocą przewodu dwużyłowego , zasilacze wtyczkowe podłączymy za pomocą wtyczki 5,5x2,1 mm.
Podstawowe parametry :
Sterownik współpracuje między innymi z pilotami :