MILIGHT FUT043 Sterownik strefowy RGB
  • -7,00 zł

MILIGHT FUT043 Sterownik strefowy RGB

MiLight

Sterownik strefowy RGB MILIGHT FUT043

check W magazynie
Pospiesz się! Zostało tylko 46 Pozostało na stanie
48,90 zł
55,90 zł
Zniżka 7,00 zł
Brutto
Ilość

W magazynie

Najnowszy sterownik radiowy MiLight FUT043 2,4 GHz przeznaczony jest to sterowania taśmami LED RGB o napięciu zasilania 12-24V DC (sam sterownik , bez pilota) . Maksymalne obciążenie sterownika to 6A na kanał oraz 15A na sterownik. Sterownikiem można sterować za pomocą pilota z zestawu FUT043a (pilot na zdjęciu obok) , również za pomocą smartfona (potrzebny jest dodatkowo router iBox dostępny na innych naszych aukcjach - do sterowania użyj wtedy opcji FUT089 lub FUT092) lub za pomocą pilota panelowego MiLight B0 (dostępny również na innych naszych aukcjach).

Jeśli chcesz sterować dłuższą taśmą, której parametry przewyższają parametry sterownika - nie ma żadnego problemu-zastosuj dodatkowy sterownik i przypisz go do tego samego pilota.Do pilota można przypisać dowolną ilość sterowników FUT043.

Sterowniki FUT043 wyposażone zostały w funkcję autotransmisji i autosynchronizacji sygnału. Autotransmisja sygnału oznacza, że możemy sterować jednym pilotem nieskończoną ilością sterowników, dwa najbliższe siebie muszą się  jedynie znajdować w zasięgu swojego działania (do 30m) oraz jeden ze sterowników musi się znajdować w zasięgu działania pilota ( do 30m). Pozwala to na sterowanie jednym pilotem ciągu taśm LED o nieograniczonej długości.

Funkcja autosynchronizacji sygnału oznacza, że w tym samym czasie wszystkie sterowniki wykonują synchronicznie to samo polecenie. Nie wystąpią więc żadne opóźnienia w działaniu programów dynamicznych.

Oprócz programów statycznych ( wybieranie barw czerwonej, zielonej, niebieskiej, białej) sterownik oferuje wybór jednego z 9 programów dynamicznych, z możliwością przyspieszania bądź zwalniania większości z nich (dokładny opis znajduje się w instrukcji).

Przewody od taśmy LED podłączamy do czteropolowego terminala za pomocą wkrętów.

Zasilacz modułowy możemy podłączyć za pomocą przewodu dwużyłowego , zasilacze wtyczkowe podłączymy  za pomocą wtyczki 5,5x2,1 mm.

Podstawowe parametry :

  • napięcie zasilające : 12-24V DC
  • Maksymalne obciążenie : 6A na kanał, 15A dla sterownika
  • zasięg działania : do 30 metrów
  • temperatura pracy : -20℃ +60℃
  • wymiar 97x37x28 mm

Sterownik współpracuje między innymi z pilotami :

  • FUT092 4-strefowy
  • FUT089 8-strefowy
  • B4/T4 panele
  • B8 panel
Pospiesz się! Zostało tylko 46 Pozostało na stanie

You might also like

16 innych produktów w tej samej kategorii: