• Obniżka
  • Nowy

MILIGHT MIBOXER FUT037P 20A Sterownik strefowy RGB

69,80 zł
67,00 zł Zniżka 4%
Brutto

Sterownik strefowy FUT037P 20A Miboxer Milight RGB WiFi

Ilość

Najnowszy sterownik strefowy Miboxer MiLight FUT037P przeznaczony do sterowania taśmami LED RGB. Napięcie zasilania dla sterownika - DC 12-36V, prąd maksymalny - 20A. Sterownik wyposażono m.in. w funkcję autotransmisji sygnału, możliwość sterowania głosem po zastosowaniu routera WL-Box1, możliwość zmiany częstotliwości PWM czy funkcję Nie Przeszkadzać, przydatną, gdy mamy częste zaniki zasilania (więcej znajdziecie Państwo w zakładce Dodatkowe informacje)

Sterownik strefowy MiLight wraz z pilotem strefowym MiLight umożliwiają stworzenie wielostrefowego oświetlenia LED (maksymalnie do 8 stref). Strefami możesz  sterować jednocześnie lub niezależnie. Możesz ściemniać i rozjaśniać, włączyć lub wyłączyć dowolną strefę.

Jeśli chcieliby Państwo użyć w swoim zestawie strefowym również innych taśm LED , proszę zastosować  odpowiedni sterownik strefowy, również do kupienia na naszych aukcjach.

Jeśli do sterownika chcesz podłączyć więcej taśmy, niż pozwalają na to parametry - zastosuj dodatkowy sterownik i przypisz go do tej samej strefy. Możesz do danej strefy oświetlenia przypisać w prosty sposób nieograniczoną ilość sterowników.

Ze sterownikiem współpracuje router WiFi WL-Box1 do sterowania oświetleniem LED za pomocą smartfona lub tabletu (możesz sterować zarówno pilotem jak i smartfonem z iOS lub Androidem).

Parametry sterownika :

  • napięcie zasilania : 12-36 V DC
  • sterowanie radiowe : 2,4 GHz
  • prąd maksymalny : 20A
  • zasięg działania : do 30m
  • wymiary : 47 x 119 x 23 mm

Sterownikiem możesz sterować m.in. za pomocą dedykowanych pilotów jak na zdjęciu :.

Wszystkie piloty są do kupienia u nas w sklepie.

Jeden sterownik możesz przypisać do 4 pilotów, do jednej strefy możesz przypisać nieograniczoną ilość sterowników.

Przed pierwszym użyciem należy w prosty sposób sparować sterownik z konkretna strefą danego pilota wg instrukcji.

Sterowniki posiadają również funkcję autotransmisji sygnału, co oznacza że sygnał z pilota może być transmitowany poprzez sąsiadujące sterowniki na nieograniczoną odległość. Musi być jedynie spełniony warunek, że jeden ze sterowników znajduje się w zasięgu działania pilota (do 30m w otwartym terenie) oraz kolejne sterowniki znajdują się w zasięgu sygnału chociaż jednego sterownika (do 30m).

Pozwala to na stworzenie nieograniczenie długiego systemu oświetlenia i sterowanie za pomocą jednego pilota.

Przy zastosowaniu dodatkowo routera oświetlenia Miboxer Milight WL-Box1 możliwe jest sterowanie za pomocą telefonu. Router Miboxer Milight wspomaga również sterowanie głosem za pomocą systemów Amazon Alexa i Google Asistant.

Sterownik pozwala również na wybór częstotliwości PWM. Wyboru dokonujemy za pomocą przypisanego do sterownika pilota wg instrukcji.

Sterownik współpracuje również z wyłącznikami naściennymi typu PUSH (więcej w załączonej instrukcji).

Nowością zastosowaną w sterownikach z serii P jest tryb Nie Przeszkadzać. Jest to bardzo przydatna funkcja w sytuacji, gdy elektrownia często wyłącza prąd i zapobiega ona samoczynnemu włączeniu sterownika po przywróceniu zasilania. Funkcję można aktywować i dezaktywować za pomocą pilota (więcej w załączonej instrukcji w zakładce dodatkowe informacje)

Pliki do pobrania

FUT037_038 instrukcja

Pliki do pobrania (971.17k)

Brak opinii w tym momencie

Zobacz także

Produkty powiązane

(16 innych produktów w tej samej kategorii)