• Obniżka
  • Nowy

MIBOXER FUT036P 20A Sterownik strefowy mono Milight

69,80 zł
67,00 zł Zniżka 4%
Brutto

Nowy sterownik strefowy mono MIBOXER FUT036P 20A

Ilość

Najnowszy sterownik strefowy Miboxer MiLight FUT036P przeznaczony do sterowania taśmami LED jednokolorowym. Napięcie zasilania dla sterownika - DC 12-24V, prąd maksymalny - dwa kanały, 10A na kanał (maks. dla całego sterownika 20A). Sterownik wyposażono w funkcję autotransmisji sygnału, możliwość sterowania głosem po zastosowaniu routera WL-Box1, możliwość zmiany częstotliwości PWM, obsługę wyłącznikiem typu PUSH czy tez funkcję Nie Przeszkadzać (dokładny opis w instrukcji).

Sterownik strefowy MiLight wraz z pilotem strefowym MiLight umożliwiają stworzenie wielostrefowego oświetlenia LED (maksymalnie do 8 stref). Strefami możesz  sterować jednocześnie lub niezależnie. Możesz ściemniać i rozjaśniać, włączyć lub wyłączyć dowolną strefę, włączyć tryb nocny (pobór prądu 0,4W).

Jeśli do sterownika chcesz podłączyć więcej taśmy, niż pozwalają na to parametry - zastosuj dodatkowy sterownik i przypisz go do tej samej strefy. Możesz do danej strefy oświetlenia przypisać w prosty sposób nieograniczoną ilość sterowników.

Ze sterownikiem współpracuje router WiFi WL-Box1 do sterowania oświetleniem LED za pomocą smartfona lub tabletu (możesz sterować zarówno pilotem jak i smartfonem z iOS lub Androidem).

Parametry sterownika :

  • napięcie zasilania : 12-36 V DC
  • sterowanie radiowe : 2,4 GHz
  • prąd maksymalny : 10A na kanał, dwa kanały, maksymalnie dla sterownika : 20A
  • zasięg działania : do 30m
  • wymiary : 47 x 119x 23 mm

Sterownikiem możesz sterować m.in. za pomocą dedykowanych pilotów jak na zdjęciu.

Sterowniki pracują również z pilotami strefowymi RGBW FUT096, T3/T4, RGB+CCT FUT092, B4/T4, 8-strefowymi FUT089, B8. Pozwala to na sterowanie jednym pilotem różnymi źródłami światła, nie tylko jednobarwnymi czy dwubarwnymi, ale również kolorowymi (wymaga to oczywiście użycia dodatkowo odpowiedniego sterownika).

Wszystkie piloty są do kupienia u nas w sklepie.

Jeden sterownik możesz przypisać do 4 pilotów, do jednej strefy możesz przypisać nieograniczoną ilość sterowników.

Przed pierwszym użyciem należy w prosty sposób sparować sterownik z konkretna strefą danego pilota wg instrukcji.

Sterowniki posiadają również funkcję autotransmisji sygnału, co oznacza że sygnał z pilota może być transmitowany poprzez sąsiadujące sterowniki na nieograniczoną odległość. Musi być jedynie spełniony warunek, że jeden ze sterowników znajduje się w zasięgu działania pilota (do 30m w otwartym terenie) oraz kolejne sterowniki znajdują się w zasięgu sygnału chociaż jednego sterownika (do 30m).

Pozwala to na stworzenie nieograniczenie długiego systemu oświetlenia i sterowanie za pomocą jednego pilota.

Przy zastosowaniu dodatkowo routera oświetlenia Miboxer Milight WL-Box1 możliwe jest sterowanie za pomocą telefonu. Router Miboxer Milight wspomaga również sterowanie głosem za pomocą systemów Amazon Alexa i Google Asistant.

Sterownik pozwala również na wybór częstotliwości PWM. Wyboru dokonujemy za pomocą przypisanego do sterownika pilota wg instrukcji.

Sterownik współpracuje również z wyłącznikami naściennymi typu PUSH (więcej w załączonej instrukcji).

Nowością zastosowaną w sterownikach z serii P jest tryb Nie Przeszkadzać. Jest to bardzo przydatna funkcja w sytuacji, gdy elektrownia często wyłącza prąd i zapobiega ona samoczynnemu włączeniu sterownika po przywróceniu zasilania. Funkcję można aktywować i dezaktywować za pomocą pilota (więcej w załączonej instrukcji)

Pliki do pobrania

FUT036P instrukcja

Pliki do pobrania (458.91k)

Brak opinii w tym momencie

Zobacz także

Produkty powiązane

(16 innych produktów w tej samej kategorii)