Taśma LED 5050 RGB+WW 4in1 CHIP 60 diod/m 24V DC 1m GQ+

Taśma do zastosowań profesjonalnych GQ+ , 1 metr

check W magazynie
Pospiesz się! Zostało tylko 18 Pozostało na stanie
47,00 zł
Brutto
Ilość

W magazynie

Profesjonalna taśma premium LED z diodami 4in1 chip 5050 RGBW z chipem białym ciepłym, o napięciu zasilania 24V DC, o gęstości diod 60/m,na podkładach 3PCB, IP20, o mocy 19,2W/m.

Taśma pozwala więc na wyświetlenie dowolnego koloru z palety RGB oraz światła białego neutralnego.

Taśma jest cięta z rolek 30m, nie posiada więc przewodu zasilającego. Jeśli chcecie Państwo zakupić całą rolkę - prosimy zakupić 30m.

Dwustronna taśma klejąca 3M300LSE zapewnia prawidłowe przyklejenie do gładkich powierzchni, takich jak aluminiowe profile do taśm LED. Jeśli chcieliby Państwo przykleić taśmę LED do powierzchni mniej przyczepnych - proponujemy konfekcjonowane zestawy z taśmą dwustronną 3M VHB GHP 110 w długościach 3m, 5m, 10m, 33m.

Parametry taśmy LED :

 • rodzaj diod : 4in1 chip 5050 RGB+biały
 • ilość diod : 60/m , 300/5m
 • napięcie zasilania : 24V DC
 • moc nominalna dla 1 m : 19,2 W/m
 • szerokość : 12 mm
 • podkład: 3oz (3 uncje)
 • temperatura barwowa światła białego : 2800-3200 K
 • wodoodporność : IP20
 • możliwość cięcia : w oznaczonych miejscach co 6 diod, co 10 cm
 • gwarancja : 3 lata

Jest to taśma LED z grupy PROFI PLUS GQ+. Przeczytaj poniżej, jak pozycjonujemy nasze taśmy LED.

 1. Taśmy LED EKO - najtańsze taśmy na najcieńszych podkładach PCB, o najsłabszych parametrach i najniższej jasności zastosowanych diod z danego typu diody, niski dobowy czas użytkowania, dla niezbyt wymagających użytkowników.
 2. Taśmy LED STANDARD SQ - taśmy na grubszych podkładach PCB w stosunku do taśm EKO, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
 3. Taśmy LED STANDARD PLUS SQ+ - taśmy na grubszych podkładach w stosunku do taśm standard, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
 4. Taśmy LED PREMIUM PQ - taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, parametry jasności i jakości diody przeznaczone do użytku domowego, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych.
 5. Taśmy LED PREMIUM PLUS PQ+- taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, podwyższone parametry jasności i jakości diody, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o przeciętnym dobowym czasie użytkowania.
 6. Taśmy LED PROFI GQ - taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, najwyższe parametry jasności i jakości diody, długi dobowy czas użytkowania, dla wymagających użytkowników domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o długim dobowym czasie użytkowania.
 7. Taśmy LED PROFI PLUS GQ+ - najdroższe taśmy na podkładach PCB o grubości większej niż 2PCB, najwyższe parametry jasności i jakości diody, do zastosowań profesjonalnych o całodobowym czasie użytkowania.
Pospiesz się! Zostało tylko 18 Pozostało na stanie

12 innych produktów w tej samej kategorii: