Taśma LED 5050 RGB+WW 60 diod/m wodoodporna IP65 PQ

Taśma LED RGB+WW PREMIUM

check W magazynie
Pospiesz się! Zostało tylko 15 Pozostało na stanie
99,00 zł
Brutto
Ilość

W magazynie

Dobrej jakości taśma SMD LED 5050 RGB+WW Premium, o szerokości 12mm, o napięciu zasilania 12V DC, wodoodporną w klasie IP65.

Taśma wykonana jest na białym podłożu miedzianym PCB o podwójnej grubości, od spodniej strony wykończona taśmą samoprzylepną 3M szaro-brązowo-zieloną o podwyższonych parametrach, zakończoną przewodem 5-żyłowym ze zintegrowaną wtyczką 5-pinową.

Na jednym metrze ułożonych jest naprzemiennie 30 diod RGB 5050  i 30 diod białych 5050.

Parametry taśmy LED :

 • rodzaj diody : 5050
 • ilość diod : 30 białych +30 RGB ułożonych naprzemiennie na jednym metrze
 • wodoodporność : IP65
 • kolor światła : RGB + biały ciepły 2800-3300K
 • napięcie zasilania : 12V DC
 • nominalny pobór prądu : 14,4 W/m
 • szerokość taśmy : 12 mm
 • kąt świecenia : 120 °
 • możliwość cięcia : co 10 cm w oznaczonych miejscach
 • sposób montażu : taśma dwustronnie klejąca ( dla gładkich powierzchni typu profil aluminiowy)
 • gwarancja : 2 lata

Jest to taśma LED z grupy PREMIUM PQ. Przeczytaj poniżej, jak pozycjonujemy nasze taśmy LED.

 1. Taśmy LED EKO - najtańsze taśmy na najcieńszych podkładach PCB, o najsłabszych parametrach i najniższej jasności zastosowanych diod z danego typu diody, niski dobowy czas użytkowania, dla niezbyt wymagających użytkowników.
 2. Taśmy LED STANDARD SQ - taśmy na grubszych podkładach PCB w stosunku do taśm EKO, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
 3. Taśmy LED STANDARD PLUS SQ+ - taśmy na grubszych podkładach w stosunku do taśm standard, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
 4. Taśmy LED PREMIUM PQ - taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, parametry jasności i jakości diody przeznaczone do użytku domowego, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych.
 5. Taśmy LED PREMIUM PLUS PQ+- taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, podwyższone parametry jasności i jakości diody, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o przeciętnym dobowym czasie użytkowania.
 6. Taśmy LED PROFI GQ - taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, najwyższe parametry jasności i jakości diody, długi dobowy czas użytkowania, dla wymagających użytkowników domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o długim dobowym czasie użytkowania.
 7. Taśmy LED PROFI PLUS GQ+ - najdroższe taśmy na podkładach PCB o grubości większej niż 2PCB, najwyższe parametry jasności i jakości diody, do zastosowań profesjonalnych o całodobowym czasie użytkowania.
Pospiesz się! Zostało tylko 15 Pozostało na stanie

12 innych produktów w tej samej kategorii: