Taśma LED 5050 RGB 60 diod/m 24V DC 5m GQ


119,90 zł
Brutto Zapytaj o termin dostawy

Taśma do zastosowań profesjonalnych

Ilość

Oczekiwanie na dostawę

Profesjonalna taśma SMD LED 5050 RGB 60 diod/metr IP20 24V DC wykonana na bazie selekcjonowanych diod zapewniających jednakową barwę dla każdej diody ,o wysokiej jasności diody 2600-2800 mcd, na białym podłożu PCB o podwójnej grubości, z szaro-brązową taśmą samoprzylepną 3M o podwyższonej jakości,o szerokości 10mm, w rolkach o długości 5 metrów .Każda taśma (rolka 5-metrowa) jest zakończona 4-pinową wtyczką do podłączenia do sterowników z gniazdem 4-pinowym.

Taśma ta idealnie nadaje się do zastosowań w miejscach użyteczności publicznej, z długim czasem dziennego użytkowania, np. hotele, restauracje, sale balowe itp. Napięcie zasilania 24V gwarantuje małe spadki napięcia wraz z długością taśmy i umożliwia stosowanie odcinków do 10m z zasilaniem jednostronnym.

Wysoka jasność ( ponad dwukrotnie większa od tradycyjnych standardowych taśm LED) gwarantuje długie użytkowanie bez wyraźnie zauważalnego zmniejszenia poziomu jasności. Zastosowane diody w przeciwieństwie do tańszych taśm dobrze odwzorowują kolor biały z diody RGB.

Parametry taśmy LED :

 • rodzaj diod : 5050 RGB
 • jasność : 2600-2800 mcd / diodę
 • szerokość taśmy : 10 mm
 • podłoże PCB : białe, podwójnej grubości
 • napięcie zasilania  : 24V DC
 • nominalny pobór prądu : 14,4 W/m
 • wodoodporność : IP20
 • montaż : dwustronna taśma klejąca 3M
 • możliwość cięcia : co 10 cm w oznaczonych miejscach
 • gwarancja : 3 lata

Jest to taśma LED z grupy PROFI GQ. Przeczytaj poniżej, jak pozycjonujemy nasze taśmy LED.

 1. Taśmy LED EKO - najtańsze taśmy na najcieńszych podkładach PCB, o najsłabszych parametrach i najniższej jasności zastosowanych diod z danego typu diody, niski dobowy czas użytkowania, dla niezbyt wymagających użytkowników.
 2. Taśmy LED STANDARD SQ - taśmy na grubszych podkładach PCB w stosunku do taśm EKO, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
 3. Taśmy LED STANDARD PLUS SQ+ - taśmy na grubszych podkładach w stosunku do taśm standard, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
 4. Taśmy LED PREMIUM PQ - taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, parametry jasności i jakości diody przeznaczone do użytku domowego, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych.
 5. Taśmy LED PREMIUM PLUS PQ+- taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, podwyższone parametry jasności i jakości diody, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o przeciętnym dobowym czasie użytkowania.
 6. Taśmy LED PROFI GQ - taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, najwyższe parametry jasności i jakości diody, długi dobowy czas użytkowania, dla wymagających użytkowników domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o długim dobowym czasie użytkowania.
 7. Taśmy LED PROFI PLUS GQ+ - najdroższe taśmy na podkładach PCB o grubości większej niż 2PCB, najwyższe parametry jasności i jakości diody, do zastosowań profesjonalnych o całodobowym czasie użytkowania.

Brak opinii w tym momencie

Produkty powiązane

(10 innych produktów w tej samej kategorii)