Taśma LED 5050 RGB MAGIC WS2811 60 diod/m GQ

Taśma do zastosowań profesjonalnych

check W magazynie
Pospiesz się! Zostało tylko 21 Pozostało na stanie
178,50 zł
Brutto
Ilość

W magazynie

Taśma SMD LED 5050 RGB MAGIC POFI 60 diod/metr IP20 12V DC z układem scalonym WS 2811 , wykonaną na bazie selekcjonowanych diod 5050 RGB  zapewniających jednakową barwę dla każdej diody , o jasności 2700 mcd, na białym podłożu PCB  o podwójnej grubości, z szaro-brązową taśmą samoprzylepną 3M o podwyższonej jakości , o szerokości 10mm, w rolkach o długości 5 metrów . Układy scalone WS2811 umieszczone są co 3 diody, więc każdy układ steruje niezależnym pikselem składającym się z 3 diod. Dla rolki 5m jest to więc 100 pikseli. Taśma zakończona jest wtyczką 3-pinową.

Parametry taśmy LED :

    - rodzaj diod : 5050 RGB
    - ilość diod : 60/mb; 300/5mb
    - układ scalony : WS2811 co 3 diody
    - napięcie zasilania : 12V DC
    - pobór prądu : nominalny 1,2 A / mb
    - pobór mocy : nominalny 14,4 W/mb
    - jasność : 2700 mcd/diodę
    - szerokość taśmy : 10 mm
    - podłoże : białe podwójnej grubości PCB
    - montaż : szaro-brązowa dwustronna taśma klejąca 3M
    - możliwość cięcia : co 5 cm (co 3 diody)
    - ochrona : IP20
    - żywotność : ok. 35000 godzin
    - kąt świecenia : 120 °
    - gwarancja 3 lata

Jest to taśma LED z grupy PREMIUM PQ. Przeczytaj poniżej, jak pozycjonujemy nasze taśmy LED.

    Taśmy LED EKO - najtańsze taśmy na najcieńszych podkładach PCB, o najsłabszych parametrach i najniższej jasności zastosowanych diod z danego typu diody, niski dobowy czas użytkowania, dla niezbyt wymagających użytkowników.
    Taśmy LED STANDARD SQ - taśmy na grubszych podkładach PCB w stosunku do taśm EKO, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
    Taśmy LED STANDARD PLUS SQ+ - taśmy na grubszych podkładach w stosunku do taśm standard, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
    Taśmy LED PREMIUM PQ - taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, parametry jasności i jakości diody przeznaczone do użytku domowego, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych.
    Taśmy LED PREMIUM PLUS PQ+- taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, podwyższone parametry jasności i jakości diody, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o przeciętnym dobowym czasie użytkowania.
    Taśmy LED PROFI GQ - taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, najwyższe parametry jasności i jakości diody, długi dobowy czas użytkowania, dla wymagających użytkowników domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o długim dobowym czasie użytkowania.
    Taśmy LED PROFI PLUS GQ+ - najdroższe taśmy na podkładach PCB o grubości większej niż 2PCB, najwyższe parametry jasności i jakości diody, do zastosowań profesjonalnych o całodobowym czasie użytkowania.

Pospiesz się! Zostało tylko 21 Pozostało na stanie

You might also like

5 innych produktów w tej samej kategorii: