Taśma LED 5050 RGB+NW 4in1 CHIP 60 diod/m 24V DC 1m GQ

Taśma do zastosowań profesjonalnych GQ , 1 metr

check W magazynie
Pospiesz się! Zostało tylko 107 Pozostało na stanie
44,40 zł
Brutto
G
Ilość

W magazynie

Profesjonalna taśma premium LED z diodami 4in1 chip 5050 RGBW z chipem białym neutralnym, o napięciu zasilania 24V DC, o gęstości diod 60/m,na podkładach 2PCB, IP20, o mocy 19,2W/m.

Taśma pozwala więc na wyświetlenie dowolnego koloru z palety RGB oraz światła białego neutralnego.

Taśma jest cięta z rolek 30m, nie posiada więc przewodu zasilającego. Jeśli chcecie Państwo zakupić całą rolkę - prosimy zakupić 30m.

Kupujecie Państwo tyle sztuk, ile metrów chcecie Państwo zakupić.

Dwustronna taśma klejąca 3M300LSE zapewnia prawidłowe przyklejenie do gładkich powierzchni, takich jak aluminiowe profile do taśm LED. Jeśli chcieliby Państwo przykleić taśmę LED do powierzchni mniej przyczepnych - proponujemy konfekcjonowane zestawy z taśmą dwustronną 3M VHB GHP 110 w długościach 3m, 5m, 10m, 33m.

Parametry taśmy LED :

 • rodzaj diod : 4in1 chip 5050 RGB+NW
 • ilość diod : 60/m , 300/5m
 • napięcie zasilania : 24V DC
 • moc nominalna dla 1 m : 19,2 W/m
 • szerokość : 12 mm
 • podkład: 2oz (2 uncje)
 • temperatura barwowa światła białego : neutralna 4000-4500 K
 • wodoodporność : IP20
 • możliwość cięcia : w oznaczonych miejscach co 6 diod, co 10 cm
 • gwarancja : 3 lata

Jest to taśma LED z grupy PROFI GQ. Przeczytaj poniżej, jak pozycjonujemy nasze taśmy LED.

 1. Taśmy LED EKO - najtańsze taśmy na najcieńszych podkładach PCB, o najsłabszych parametrach i najniższej jasności zastosowanych diod z danego typu diody, niski dobowy czas użytkowania, dla niezbyt wymagających użytkowników.
 2. Taśmy LED STANDARD SQ - taśmy na grubszych podkładach PCB w stosunku do taśm EKO, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
 3. Taśmy LED STANDARD PLUS SQ+ - taśmy na grubszych podkładach w stosunku do taśm standard, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
 4. Taśmy LED PREMIUM PQ - taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, parametry jasności i jakości diody przeznaczone do użytku domowego, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych.
 5. Taśmy LED PREMIUM PLUS PQ+- taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, podwyższone parametry jasności i jakości diody, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o przeciętnym dobowym czasie użytkowania.
 6. Taśmy LED PROFI GQ - taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, najwyższe parametry jasności i jakości diody, długi dobowy czas użytkowania, dla wymagających użytkowników domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o długim dobowym czasie użytkowania.
 7. Taśmy LED PROFI PLUS GQ+ - najdroższe taśmy na podkładach PCB o grubości większej niż 2PCB, najwyższe parametry jasności i jakości diody, do zastosowań profesjonalnych o całodobowym czasie użytkowania.
Pospiesz się! Zostało tylko 107 Pozostało na stanie