lightBox sterownik do taśm LED RGB/jednobarwnych Blebox bluetooth

Blebox

Sterownik do taśm LED RGB/jednobarwnych lightBox Blebox bluetooth Inteligentny Dom

check W magazynie
Pospiesz się! Zostało tylko 5 Pozostało na stanie
143,00 zł
Brutto
Ilość

W magazynie

lightBox to najmniejszy na świecie, bezprzewodowy kontroler oświetlenia, pozwalający sterować oświetleniem LED - kolorowym (RGB) oraz jednokolorowym przy pomocy smartfonu lub tabletu.

Urządzenie wykorzystuje technologię Bluetooth 4.0.

Pozwala sterować oświetleniem LED za pomocą specjalnie zaprojektowanej, darmowej aplikacji BleBox, dostępnej na urządzenia mobilne Apple oraz Android.

Umożliwia sterowanie oświetleniem LED RGB lub 3 jednokolorowymi kanałami LED.

  • steruj kolorem i jasnością oświetlenia LED RGB;
  • aplikacja sama wykrywa urządzenia w Twoim otoczeniu;
  • możesz sterować wieloma urządzeniami z jednej aplikacji;
  • bardzo prosty w użyciu;

W przeciwieństwie do sterowników wBox, urządzenie jest gotowe do użycia natychmiast po włączeniu do prądu i zainstalowaniu aplikacji. Nie wymaga żadnej konfiguracji, jednakże można nim sterować tylko w zasięgu smartfona – nie ma możliwości podłączenia LightBox’a do internetu.

Z uwagi na swoja wytrzymałość oraz bardzo niewielkie wymiary wykorzystywany jest często w motoryzacji oraz marynistyce (m.in. przy oświetleniu jachtów).

LightBox jest najmniejszy na Świecie. Do komunikacji wykorzystuje fale radiowe, a nie podczerwień, a więc sterownik nie musi „widzieć” nadajnika czyli smartfonu lub tabletu. Możesz więc z łatwością ukryć go gdzie chcesz – w kuchennej szafce, pod łóżkiem albo kafelkami – i sterować swobodnie oświetleniem.

Możesz samemu zainstalować i uruchomić oświetlenie LED sterowane smartfonem w w domu czy ogrodzie w zaledwie kilka minut. Wystarczy śrubokręt i ściągacz instalacji. Konfiguracja urządzenia jest równie prosta.

Pora na drzemkę? Chcesz zgasić światło? Albo wręcz przeciwnie – gorąca randka staje się jeszcze bardziej namiętna i nadszedł czas, by sypialnię wypełniły odcienie czerwieni i róży? Nie wstawaj, nie szukaj pilota. Dwa dotknięcia Twojego smartfona i Twoje życzenie stanie się rozkazem.

Pospiesz się! Zostało tylko 5 Pozostało na stanie

16 innych produktów w tej samej kategorii: