Milight zmienia nazwę handlową

Posted By: Jacek In: Milight oświetlenie dla domu i dla profesjonalistów On: Comment: 0 favorite Hit: 662

Popularna marka produktów do sterowania oświetleniem LED zmienia nazwę. Czy nadchodzący Miboxer będzie równie skuteczny jak Milight ?

I stało się. Zapowiadana od jakiegoś czasu zmiana nazwy  producenta oświetlenia i sterowania do LED stała się faktem. Od około dwóch miesięcy na kilku produktach , identyfikowanych dotychczas jako Milight,  pojawiło się nowe logo – Miboxer. Aby nie dezorientować do końca klientów stare logo i nazwa jest również widoczna. Zmiana nie została wprowadzona jednocześnie we wszystkich produktach, ale wprowadzana jest stopniowo.
Jak to zawsze bywa przy rebrendingu, może to wprowadzić małe zamieszanie na rynku. Z własnego doświadczenia wiemy, że klienci widząc pierwszy raz nowe logo na opakowaniach patrzą na produkt nieufnie, obawiając się, czy to nie jest to przypadkiem podróbka. A tak naprawdę producentowi chodziło o to, aby firmy podrabiające produkty Milighta nie były w stanie szybko zareagować na tę zmianę. Podróbek Milighta na rynku jest dużo i dla niezorientowanego klienta odróżnienie prawdziwego produktu od podrabianego nie jest łatwą sprawą. Jeśli ktoś z Państwa miałby wątpliwość – proszę udać się do naszego sklepu, na miejscu natychmiast ocenimy pochodzenie produktu.
Tak więc dla miłośników marki wiadomość jest taka – przed dość długi okres na rynku będą produkty ze starym logo Milight i z nowym Miboxer. Zmianie legła jedynie nazwa i logo – sam produkt jest dokładnie taki sam. Pora powoli się przyzwyczajać do nowej nazwy i nowego loga. Ale prawdę mówiąc stare bardziej mi się podobało, nowe wydaje się być „oldscoolowe”. Ale ocenę zostawiam już Państwu ...

Comments

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień