Taśma LED 24V DC 2025 288 diod/m biała neutralna 17W 1m GQ

Profesjonalna taśma LED

check W magazynie
Pospiesz się! Zostało tylko 400 Pozostało na stanie
26,90 zł
Brutto
Ilość

W magazynie

Profesjonalna taśma LED z diodami 2025, o napięciu zasilania 24V DC, o gęstości diod 288/m, IP20, o mocy 17W/m,  o kolorze światła białym neutralnym 4000-4500K, z diodami o jasności 22 lm. Taśmę można skracać co 6 diod - co ok. 2,1 cm. Gęste ułożenie diod pozwala na zastosowanie w miejscach, gdzie zależy nam na w miarę jednolitej linii światła i dużej jasności.

Licytujecie Państwo tyle sztuk, ile metrów chcecie Państwo kupić. Taśma jest cięta z rolek 50m, nie posiada więc przewodu zasilającego. Jeśli chcecie Państwo zakupić całą rolkę - prosimy zakupić 50m.

Dwustronna taśma klejąca zapewnia prawidłowe przyklejenie do gładkich powierzchni, takich jak aluminiowe profile do taśm LED. Jeśli chcieliby Państwo przykleić taśmę LED do powierzchni mniej przyczepnych - proponujemy konfekcjonowane zestawy z taśmą dwustronną 3M VHB GHP 110 w długościach 3m, 5m, 10m, 33m

Parametry taśmy LED :

 • rodzaj diod : 2025
 • ilość diod : 288/m
 • napięcie zasilania : 24V DC
 • moc nominalna dla 1 m : 17 W/m
 • jasność diod : 22 lm
 • szerokość : 10 mm
 • temperatura barwowa : 4000-4500 K
 • wodoodporność : IP20
 • możliwość cięcia : w oznaczonych miejscach co 6 diod, co ok. 2,1 cm
 • kąt świecenia : 120 °
 • gwarancja : 3 lata

Jest to taśma LED z grupy nr GQ - PROFI.

 1. Taśmy LED EKO - najtańsze taśmy na najcieńszych podkładach PCB, o najsłabszych parametrach i najniższej jasności zastosowanych diod z danego typu diody, niski dobowy czas użytkowania, dla niezbyt wymagających użytkowników.
 2. Taśmy LED STANDARD SQ - taśmy na grubszych podkładach PCB w stosunku do taśm EKO, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
 3. Taśmy LED STANDARD PLUS SQ+- taśmy na grubszych podkładach w stosunku do taśm standard, umiarkowane parametry jakości i jasności dla danego typu diody, umiarkowany dobowy czas użytkowania.
 4. Taśmy LED PREMIUM PQ- taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, parametry ijakości diody przeznaczone do użytku domowego, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych.
 5. Taśmy LED PREMIUM PLUS PQ+- taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, podwyższone parametry jakości diody, czas dobowy użytkowania dostosowany dla gospodarstw domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o przeciętnym dobowym czasie użytkowania.
 6. Taśmy LED PROFI GQ- taśmy na podkładach PCB o podwójnej grubości, najwyższe parametry jakości diody, długi dobowy czas użytkowania, dla wymagających użytkowników domowych oraz do zastosowań profesjonalnych o długim dobowym czasie użytkowania.
 7. Taśmy LED PROFI PLUS GQ+- najdroższe taśmy na podkładach PCB o grubości większej niż 2PCB, najwyższe parametry jasności i jakości diody, do zastosowań profesjonalnych o całodobowym czasie użytkowania.
Pospiesz się! Zostało tylko 400 Pozostało na stanie

16 innych produktów w tej samej kategorii: