PANELE I PLAFONY LED

W naszej ofercie w sklepie Luminarex w Łodzi znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne panele LED jak również panele MiLight SMART LED sterowane aplikacją lub pilotem.

Szczególnie polecamy panele MiLight. Charakteryzują się one doskonałą jakością, dużymi możliwościami konfiguracyjnymi oraz umiarkowana ceną w stosunku do jakości. Panele Milight Smart LED możecie Państwo łączyć w strefy oświetlenia, do każdej strefy możecie Państwo przypisać dowolną ilość rożnych paneli i sterować nimi jednocześnie lub niezależnie. Większość produktów wykonana jest w technologii RGB+CCT, umożliwiającą wyświetlenie dowolnego koloru z palety RGB lub dowolnego koloru białego, od białego ciepłego 2700K, poprzez biały neutralny 4000K do białego zimnego 6500K w sposób płynny.

Wszystkie panele Milight wykorzystują sterowanie za pomocą fal radiowych WiFi 2,4 GHz. Przy zastosowaniu dedykowanego routera Milight iBox możemy zarządzać oświetleniem LED za pomocą telefonu komórkowego (smartfona) lub tabletu ( z systemem operacyjnym iOS lub Android) z dowolnego miejsca na ziemi.

Jeśli chcemy – możemy wybrać do zarządzania naszym oświetleniem MiLight wszystkie opcje kontroli – a więc pilota do reki , pilota panelowego, smartfon i ustawić funkcje na wszystkich urządzeniach w taki sam sposób lub na każdym zupełnie inaczej.

Służymy fachowym doradztwem i pomagamy w doborze odpowiednich produktów w zależności od Państwa potrzeb.

Aktywne filtry