PANELE I PLAFONY LED

Panele RGB wysokiej jakości

W naszej ofercie w sklepie Luminarex w Łodzi znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne panele LED, jak i również panele MiLight SMART LED sterowane aplikacją lub pilotem. Szczególnie polecamy panele MiLight. Charakteryzują się one doskonałą jakością, dużymi możliwościami konfiguracyjnymi oraz umiarkowaną ceną w stosunku do jakości. Panele Milight Smart LED możecie Państwo łączyć w strefy oświetlenia. Do każdej strefy możecie Państwo przypisać dowolną ilość różnych paneli i sterować nimi jednocześnie lub niezależnie.  

 

Odporne i wydajne panele LED

Większość produktów wykonana jest w technologii RGB+CCT, umożliwiającej wyświetlenie dowolnego koloru z palety RGB lub dowolnego koloru białego, od białego ciepłego 2700K, poprzez biały neutralny 4000K do białego zimnego 6500K w sposób płynny. RGB panel LED to bardzo funkcjonalny, nieskomplikowany w użyciu produkt. Można umieścić go praktycznie wszędzie. Panel LED RGB cechuje się również dużą odpornością mechaniczną, a także bezpiecznym systemem zasilania. Dzięki temu jest to rozwiązanie nowoczesne i praktyczne.  

 

Łatwe i szybkie sterowanie panelem RGB

Wszystkie panele Milight wykorzystują sterowanie za pomocą fal radiowych WiFi 2,4 GHz. Przy zastosowaniu dedykowanego routera Milight iBox możemy zarządzać oświetleniem LED za pomocą telefonu komórkowego (smartfona) lub tabletu (z systemem operacyjnym iOS lub Android) z dowolnego miejsca na ziemi. Jeśli chcemy – możemy wybrać do zarządzania naszym oświetleniem MiLight wszystkie opcje kontroli – a więc pilot do ręki, pilot panelowy czy smartfon i ustawić funkcje na każdym urządzeniu w taki sam sposób lub w wybranej kombinacji.  

 

Funkcjonalne panele RGB dla każdego

W naszym sklepie posiadamy funkcjonalne produkty przydatne na co dzień. Oferowany przez nas RGB panel dzięki swojej obudowie umożliwi prawidłowe odprowadzenie ciepła. To przełożyć się może na jego doskonałą wydajność i żywotność. Ponadto dostępne w naszym sklepie panele RGB posiadają wysokiej jakości sprężyny, które ułatwią dokładny montaż. Służymy fachowym doradztwem i pomagamy w doborze odpowiednich produktów w zależności od Państwa potrzeb.  

Aktywne filtry