NAŚWIETLACZE LED

W naszej ofercie w sklepie w Łodzi znajdziecie Państwo szeroką gamę tradycyjnych naświetlaczy LED, jak również naświetlaczy Milight SMART LED sterowanych pilotem lub za pomocą aplikacji. W pierwszej grupie naświetlaczy tradycyjnych polecamy produkty V-TAC z serii profesjonalnej z chipami Samsunga, z pięcioletnią gwarancją producenta. Wśród sterowalnych naświetlaczy MiLight Smart LED RGB+CCT macie Państwo możliwość wyboru wśród naświetlaczy w tradycyjnych obudowach typu slim o mocach od 10W do 100W. Dostępne są również naświetlacze w formie lamp ogrodowych o mocach 6W, 9W lub 15W. Większość naświetlaczy MiLight bazuje na diodach Philips. Służymy fachowym doradztwem i pomagamy w doborze odpowiednich produktów w zależności od Państwa potrzeb.

Zastosowania naświetlaczy LED

Oferujemy rozmaite rodzaje i modele, które mogą znaleźć swoje zastosowanie praktycznie wszędzie. Naświetlacz LED zewnętrzny posłuży jako oświetlenie podjazdu, podwórka czy tarasu. Będzie również doskonałym dodatkiem i wsparciem iluminacji zewnętrznych. Dostępny u nas reflektor LED 100W dzięki swojej dużej mocy może oświetlić ciemniejsze pomieszczenia. Sprawdzi się także na elewacjach budynku czy placach budowy. Reflektor LED 30W natomiast jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy wiatr. Dzięki temu można umieścić go praktycznie wszędzie bez obaw o zniszczenia.

 

Uniwersalne i funkcjonalne naświetlacze LED

Dzięki dopasowanym uchwytom kąt światła może być ustawiony według własnych preferencji. Naświetlacz LED będzie także doskonałym rozwiązaniem w halach produkcyjnych czy pomieszczeniach przemysłowych. Odpowiednie natężenie i barwa sprawiają, że urządzenia te sprawdzą się również na otwartych przestrzeniach. Proponowane przez nas naświetlacze są uniwersalne i można ich używać w wielu sytuacjach.

 

Naświetlacze ledowe dopasowane do indywidualnych potrzeb

Istotną zaletą tych urządzeń jest ich odporność na wilgoć i zanieczyszczenia. Dzięki temu bez problemu można je umieścić w miejscach narażonych na te czynniki. Naświetlacz LED 100W nie wymaga dodatkowego źródła światła, jest trwały i może bezawaryjnie służyć przez wiele lat. Cechuje się kompaktową budową i nieskomplikowanym montażem. Pozostałe modele, takie jak naświetlacz 50W są wydajne i energooszczędne. Dzięki swojej budowie zapewniają także nieprzegrzewanie się lampy. Wybierając odpowiednie urządzenie, warto uwzględnić indywidualne potrzeby i planowaną lokalizację oraz funkcję naświetlacza. Oferujemy zarówno reflektor LED 50W, jak i modele o wyższej mocy, dzięki czemu wybrać można najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktywne filtry