Lewy baner

  • LeftBanner 1 9W uchylny

Kategorie Blogu

Kategorie Blogu

ŻARÓWKI LED

Aktywne filtry

Rozmaite rodzaje żarówek LED

W sklepie Luminarex w Łodzi znajdą Państwo zarówno sterowalne żarówki Milight SMART LED (obsługiwane za pomocą aplikacji lub pilotów), jak i tradycyjne żarówki LED. Żarówki Milight Smart LED można łączyć w strefy oświetlenia, a do każdej z nich możecie Państwo przypisać dowolną ilość różnych żarówek i sterować nimi jednocześnie lub niezależnie. Polecamy także żarówki Milight sterowane za pomocą protokołu DMX512. Posiadamy również tradycyjne modele, takie jak żarówki V-TAC z serii profesjonalnej z chipami Samsunga z 5-letnią gwarancją. Służymy fachowym doradztwem i pomagamy w doborze odpowiednich produktów w zależności od Państwa potrzeb.

Praktyczna żarówka RGB jako oryginalny sposób oświetlenia

W naszej ofercie przedstawiamy funkcjonalne produkty wysokiej jakości. Wyświetlenie dowolnego koloru z palety RGB może zapewnić odpowiednio dobrana żarówka LED. Dzięki niej zyskuje się sposób na praktyczne i łatwe oświetlenie o dowolnej barwie. Żarówka RGB umożliwia zmianę nasycenia koloru oraz jego natężenia. Produkt ten znajduje szerokie zastosowanie w wielu domach, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Żarówka LED RGB posiada wiele funkcji, m.in. autotransmisji czy autosynchronizacji sygnału. Już teraz warto wprowadzić ją do swoich wnętrz i zyskać oryginalne oświetlenie.

Żarówka LED RGB - korzyści i zastosowanie

Ważną zaletą tych produktów jest nie tylko możliwość wyboru wyświetlanego koloru, ale również zmiany jego nasycenia. Każda żarówka LED RGB jest energooszczędna oraz trwała, co pozwala na jej długie i bezproblemowe użytkowanie. Niektóre modele posiadają sterownik umożliwiający skorzystanie z jednego z 9 programów dynamicznej zmiany kolorów. To sprawia, że żarówka RGB nie tylko będzie stanowić innowacyjne źródło światła, ale również urozmaici wnętrze oraz stworzy odpowiedni nastrój w pomieszczeniu. W naszym asortymencie posiadamy produkty o rozmaitych parametrach, dzięki czemu każdy dopasuje je do swoich potrzeb czy preferencji. Żarówka LED stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na uzyskaniu ciekawego i oryginalnego oświetlenia. Warto zapoznać się z jej funkcjami już dziś.