Lewy baner

  • LeftBanner 1 9W uchylny

Kategorie Blogu

Kategorie Blogu

PROFILE DO TAŚM LED

Aktywne filtry

Profile do taśm LED jako integralna część nowoczesnego oświetlenia

Oświetlenie ledowe zyskuje coraz większą popularność — w końcu jest niezwykle ekonomiczne i efektowne. Zastosowanie dodatkowych osłon może przynieść wiele korzyści, dlatego proponujemy profile do taśm ledowych. Dzięki nim pasek ledowy mocno trzyma się ściany czy sufitu. Profil do taśm LED służy do montażu danych elementów oświetleniowych. Można dopasować go do większości powierzchni, a jego instalacja nie jest skomplikowana. Modele Lumines LIGHTING w ofercie LUMINAREX to trwałe profile montażowe do taśm LED zapewniające niezbędne podparcie oraz wytrzymałość oświetlenia. Ich minimalistyczna i nowoczesna konstrukcja sprawia, że służą nie tylko jako elementy świetlne, ale także dekoracja wnętrz.

Doskonałe oświetlenie dzięki odpowiednim profilom do taśm LED

Uzyskanie efektownego oświetlenia to nie tylko odpowiednio dobrana taśma. Ważny jest także idealnie zaprojektowany profil do taśmy LED. Dzięki takiemu połączeniu uzyska się równomierne i przyjemne źródło światła. Każdy dostępny w naszym sklepie profil do taśm LED Lumines sprawi, że będzie ono dodatkowo wyglądać elegancko i nowocześnie. Dostępne produkty zostały zaprojektowane, by odpowiadać indywidualnym preferencjom. Profile do taśm LED posiadają odpowiednio przygotowane miejsca na umieszczenie w nich taśm, dzięki czemu ich montaż jest bezproblemowy. Nadadzą się one do każdego pomieszczenia i pomogą utrzymać dostęp do dodatkowego źródła światła na dłużej.

Profile do taśm ledowych — bezpieczeństwo i estetyka w jednym

Kupując oświetlenie ledowe, warto pamiętać o jego odpowiednim zabezpieczeniu. Profil do taśmy LED umożliwia przedłużenie żywotności elementów świetlnych. Wszystko dzięki temu, że doskonale odprowadza z nich ciepło. Dodatkowo profile do taśm ledowych umożliwiają niezbędną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Poprzez to nie trzeba martwić się o ich częstą wymianę. Nasza oferta obejmuje m.in. profil do taśm LED Lumines, który jest trwały i bezpieczny. Ponadto daje wiele możliwości aranżacyjnych w jednym pomieszczeniu. Każdy dostępny profil do listwy LED pozwala na otrzymanie oryginalnych czy innowacyjnych efektów. Doskonale maskuje on taśmy ledowe i zapewnia ich długie oraz bezproblemowe użytkowanie.

Korzyści zastosowania profili do taśm LED

Zaletą każdego naszego produktu z tej kategorii jest również prawidłowa ochrona taśm przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Dobór odpowiedniego stopu aluminium, z którego wykonany jest profil do taśm LED, znacznie poprawia także rozpraszanie ciepła wytwarzanego przez diody LED. Ten ważny wspornik oświetlenia, pod warunkiem że jest dobrze dopasowany, umożliwia nadanie pomieszczeniu wyjątkowego wyglądu. Profil do taśmy LED występuje w kolorze białym lub srebrnym. Kolejno lakierowanie i anodowanie tych elementów gwarantuje ponadto zachowanie estetycznego wyglądu konstrukcji przez długi czas. To właśnie profile do taśm ledowych pomogą zachować odpowiednią przyczepność i trwałość oświetlenia ledowego. Dzięki temu ich dobry stan utrzyma się przez wiele lat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprowadzimy dla Państwa każdy produkt Lumines, nawet jeśli nie znajdziecie go Państwo w naszej ofercie sklepowej.