Lewy baner

  • LeftBanner 1 9W uchylny

Kategorie Blogu

Kategorie Blogu

ŚCIEMNIACZE I STEROWNIKI

Aktywne filtry

Ściemniacze oraz sterowniki do taśm LED - funkcjonalność i praktyczność

Oferujemy Państwu szeroką gamę sterowników i pilotów do taśm LED. Posiadamy produkty zarówno na podczerwień, jak i korzystające z fal radiowych, a także modele z możliwością sterowania smartfonem z dowolnego miejsca. Ściemniacz do taśm LED znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest odpowiednie wyposażenie i urozmaicenie instalacji oświetleniowej. Szczególnie polecamy wersje Miboxer Milight z uwagi na duże możliwości konfiguracyjne, wysoką jakość oraz umiarkowaną cenę. Wśród produktów MiBoxer Milight znajdą Państwo także piloty i sterowniki do sterowania strefowego (umożliwiającego podzielenie oświetlenia na strefy). Wszystkie dostępne w naszym asortymencie produkty cechują się wysoką jakością wykonania.

Szeroki wybór sterowników do taśm LED

Prezentujemy zarówno produkty przeznaczone do oświetlenia jednobarwnego, wielobarwnego CCT, jak i kolorowego RGB oraz RGB+CCT. Każdy dostępny w naszym asortymencie ściemniacz jest dostosowany do różnych napięć: 5V DC, 12V DC, 24V DC. Większość urządzeń komunikuje się w oparciu o fale radiowe WiFi 2,4GHz, ale posiadamy również urządzenia przeznaczone do sterowania za pomocą protokołów DMX 512. Dzięki doskonałej różnorodności oferowanych produktów gwarantujemy, że bez problemu znajdą Państwo sterownik do taśmy LED RGB lub modele dostosowane do swoich potrzeb. Dostępne urządzenia pochodzą wyłącznie od uznanych producentów. Jeśli więc poszukują Państwo zestawów do sterowania taśmami LED MiBoxer bądź innych produktów z tej kategorii - zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w ich odpowiednim wyborze.

Prosta obsługa i regulacja światłem dzięki ściemniaczom światła na pilota

Jak jednak sterować oświetleniem ledowym, które znajduje się w osobnych pomieszczeniach? Pomóc w tym może pilot strefowy dostępny w naszym sklepie. Dzięki niemu w prosty sposób można programować i kontrolować barwę czy natężenie światła. Warto zaopatrzyć się także w ściemniacz światła na pilota, który umożliwi sterowanie i regulowanie intensywności naświetlenia w pomieszczeniu. Jego obsługa jest nieskomplikowana, a w naszej ofercie znajdą go Państwo w atrakcyjnej cenie. Służymy fachowym doradztwem oraz pomagamy w doborze odpowiednich produktów.