NEONY LED

Niezawodność lamp neonowych

Dbanie o odpowiednie oświetlenie pomieszczeń jest kluczowe dla zdrowia oczu. Komfort widzenia czy preferencje barwy to kwestia indywidualna, dlatego proponujemy Państwu różne warianty neonów ledowych. To innowacyjne, energooszczędne i ekologiczne rozwiązanie, które sprawdzi się niemal wszędzie. Lampa neon LED gwarantuje uzyskanie dobrej jakości, przyjemnego oświetlenia, które można stworzyć oraz dopasować według własnych preferencji. Uniwersalność lamp tego typu sprawia, że z powodzeniem można wykorzystać je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. W ofercie posiadamy m.in. LED neon o napięciu 12V. Jest praktyczny oraz pozwala na stworzenie dowolnych form, napisów czy logotypów. Produkt tego typu jest nie tylko doceniany przez reklamodawców czy projektantów, ale także klientów prywatnych, którzy poszukują innowacyjnego oraz oryginalnego źródła światła.

Neon jako idealna dekoracja do domu

Różnorodność kolorystyczna naszej oferty umożliwia spełnienie wszelkich oczekiwań klienta. Posiadamy zarówno czerwony neon, jak i biały, niebieski czy różowy. Dzięki temu bez problemu będzie można wybrać odpowiedni produkt dopasowany do swoich potrzeb. Neon LED doskonale uzupełni aranżację miejsc rozrywkowych, takich jak kasyna, kluby czy teatry. Możliwość skracania przewodów pozwala również na wykorzystanie go w mieszkaniach z wysokim sufitem. Lampa neon LED to nietuzinkowe uzupełnienie wystroju, które nada przestrzeni indywidualnego charakteru. Możliwość cięcia co 1 cm gwarantuje tworzenie dopasowanych oraz unikalnych wzorów czy napisów. Neon LED FLEX polecany jest każdemu, kto chce skorzystać z nowoczesnych, a także praktycznych rozwiązań. Ma on uniwersalne zastosowanie i jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych neonów gazowych. Lampa neon na ścianę nie tylko oświetli sypialnię czy salon. Będzie także idealną dekoracją, która przyciągnie wzrok i ociepli wnętrze.

Szerokie zastosowanie lamp ledowych

W naszej ofercie znaleźć można niezawodne oświetlenie ledowe zarówno w barwach zimnych, neutralnych, jak i ciepłych. Pozwala to na estetyczne, a zarazem niepowtarzalne dopełnienie wielu różnorakich przestrzeni publicznych i prywatnych. Poprzez możliwość instalacji według własnych potrzeb, neon LED może być umieszczony praktycznie wszędzie. Montaż nie jest skomplikowany, a efekt może być imponujący. Ponadto każdy model lampy neonowej zabezpieczony jest wodoodporną osłoną silikonową lub z PVC, co pozwala na wykorzystanie jej także na zewnętrznej ścianie budynku. Trwałość i odporność na uszkodzenia wszystkich naszych modeli to gwarancja skutecznej promocji przez długi czas. Efektywność i wydajność neonów ledowych z kolei daje szansę na stworzenie przyjaznej, indywidualnej oraz nastrojowej przestrzeni, w której chętnie się przebywa. Neony ledowe stworzone są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu cechują się trwałością oraz mogą służyć przez lata. Zapraszamy do zapoznania się katalogiem.

Aktywne filtry