TAŚMY LED


Proponujemy Państwu innowacyjne rozwiązanie w zakresie dekoracyjnego oświetlenia. Nasz sklep z siedzibą w Łodzi posiada w swojej ofercie wyjątkowe taśmy led, dzięki którym można stworzyć efektowne i do tego niezwykle oszczędne oświetlenie. Nasze ledowe taśmy występują w wielu wariantach kolorystycznych – między innymi białym (barwa ciepła lub zimna), niebieskim, żółtym, czerwonym, zielonym, a nawet wielokolorowym. Za pomocą taśm led można stworzyć wyjątkowe oświetlenie mebli, witryn, samochodów, luster, regałów i wielu innych przestrzeni. Dzięki temu, że nasze taśmy led to produkty wynoszące co najmniej 5 m długości, są one w stanie wyraźnie oświetlić nawet całe pomieszczenia. To doskonały wybór do każdego salonu, sypialni czy kuchni. Co więcej, nasz sklep oferuje taśmy led o właściwościach wodoodpornych – świetnie sprawdzą się w łazience, a nawet w akwariach.

Oferujemy taśmy led o różnych wymiarach oraz o zróżnicowanej ilości zamontowanych diod ledowych. A najbardziej wymagający klienci z pewnością będą zachwyceni taśmą led wyposażoną w aż 30 różnych programów związanych z kolorami oraz efektami świetlnymi, którymi można sterować za pomocą praktycznego pilota.

Nasz sklep oferuje tylko i wyłącznie taśmy led, które są proste w montażu, bezpieczne i do tego bardzo ekonomiczne. Proponujemy warianty o długości 5 mb z możliwością cięcia na mniejsze długości – wedle potrzeb i przyjętej koncepcji oświetlenia dekoracyjnego.

Zapraszamy do nas nie tylko klientów z Łodzi i okolic. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski.


Aktywne filtry