TAŚMY LED

Wysokiej jakości taśmy LED - Luminarex

Taśmy ledowe jako efektowne oświetlenie o szerokim zastosowaniu

Proponujemy Państwu innowacyjne rozwiązanie w zakresie dekoracyjnego oświetlenia. Nasz sklep z siedzibą w Łodzi posiada w swojej ofercie wyjątkowe taśmy LED, dzięki którym można stworzyć efektowne i do tego niezwykle oszczędne oświetlenie. Polecamy produkty, które dzielić można na moduły o dowolnej długości. Cyfrowa taśma LED to uniwersalne rozwiązanie i można dopasować ją według własnych preferencji. Jako że wykonana jest z tworzyw sztucznych, wykazuje dodatkowo dużą odporność mechaniczną. Nasze taśmy ledowe występują w wielu wariantach kolorystycznych – między innymi białym (barwa ciepła lub zimna), niebieskim, żółtym, czerwonym, zielonym, a nawet wielokolorowym. Ponadto pozbawione szkodliwych substancji, są przyjazne dla środowiska.

Wzbogacenie pomieszczenia o taśmy LED pomoże je unowocześnić

Proponowane przez nas produkty urozmaicą każde wnętrze. Za pomocą taśm LED można stworzyć wyjątkowe oświetlenie mebli, witryn, samochodów, luster, regałów i wielu innych przestrzeni. Dobrze sprawdzą się także jako podświetlenie schodów. Taśmy LED stanowią elegancki dodatek, który wpasuje się w styl każdego wnętrza. Produkt ten można umieścić przy wielu powierzchniach dzięki nieskomplikowanemu montażowi. Nasze taśmy LED to produkty wynoszące co najmniej 5 m długości i są one w stanie wyraźnie oświetlić nawet całe pomieszczenia. To doskonały wybór do każdego salonu, sypialni czy kuchni. Co więcej, nasz sklep oferuje taśmy LED o właściwościach wodoodpornych – świetnie sprawdzą się w łazience, a nawet w akwariach. Szeroki wybór wariantów umożliwia więc dopasowanie oświetlenia do wszelkich potrzeb i różnego rodzaju przeznaczeńTaśmy ledowe i ich innowacyjne warianty

Oferujemy taśmy LED o różnych wymiarach oraz zróżnicowanej ilości zamontowanych diod ledowych. Bogaty asortyment pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Szczególną popularnością cieszy się cyfrowa taśma LED wyposażona w aż 30 różnych programów związanych z kolorami oraz efektami świetlnymi, które można kontrolować za pomocą praktycznego pilota. Nowoczesne i łatwe w użyciu rozwiązanie pozwala otrzymać jednolitą linię światła. To wszystko możliwe jest dzięki taśmie COB, która gwarantuje oświetlenie bez efektu widocznych punktacji i diod. Dzięki temu zyskuje się klimatyczny dodatek, który delikatnie rozświetla dane pomieszczenie. Poprzez możliwość podpięcia jej do sterowania muzycznego doskonale sprawdzi się w klubach do efektywnego wyróżnienia sceny. Miłośnicy innowacyjnych rozwiązań znajdą w naszej ofercie także taśmę COB, która charakteryzuje się lepszym kątem rozproszenia światła niż standardowe ledy. Do tego jest również efektywniejsza i wydajniejsza.

Nasz sklep oferuje tylko i wyłącznie taśmy LED, które są proste w montażu, bezpieczne i do tego bardzo ekonomiczne. Proponujemy warianty o długości 5 mb z możliwością cięcia na mniejsze długości – wedle potrzeb i przyjętej koncepcji oświetlenia dekoracyjnego.

Jeśli zależy Państwu na korzystaniu z ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań, warto poznać nasze produkty. Taśma LED nie posiada elementów, które byłyby szkodliwe dla środowiska, a jej delikatne oświetlenie nie będzie pobierało wiele energii. Zapraszamy do nas nie tylko klientów z Łodzi i okolic. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski.

Aktywne filtry